We Care

Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój

WE CARE - NASZE ZAANGAŻOWANIE W ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Do góry

TRZY FILARY

Do góry

CODZIENNA TROSKA W BOLTON ADHESIVES

Opracowujemy wyroby wysokiej jakości dla różnych grup docelowych. Nasza gama produktów obejmuje kleje dostosowane do różnych potrzeb - skorzystają z nich uczniowie w szkole jak i profesjonaliści. Podążamy za potrzebami naszych klientów i przyszłych pokoleń, nieustannie ulepszając nasze produkty i oferując nowatorskie rozwiązania.

Uważnie dobierając materiały opakowaniowe usprawniamy cykl życia produktu – poczynając od procesu produkcyjnego, poprzez bezpieczne użytkowanie i przechowywanie, aż do wyrzucenia:

  • Staramy się korzystać z materiałów z recyklingu oraz pakować nasze produkty w materiały nadające się do recyklingu, jeśli tylko jest to możliwe.
  • W naszych klejach montażowych na bazie wody i polimerów używamy cienkościennych kartuszy, dzięki czemu wprowadzamy na rynek o 15% mniej tworzyw sztucznych niż standardowe przedsiębiorstwo w branży.

Do góry
Do góry

Kontakt

Chcemy angażować się w otwartym dialogu ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, proszę nie wahaj się z nami skontaktować:

Bolton Adhesives

Adriaan Volker Huis
14th Floor
Oostmaaslaan 67
3063 AN Rotterdam
The Netherlands
Phone:  +31 (0)88 3 235 700
Fax: +31 (0)88 3 235 800